Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Me nuk vuaj
Ndëgjuar 1,669,231
Shkarkuar 454
Pëlqyer 3,226
Publikuar 28/09/2013

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR
Tex&Muz: Ilir Berani
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video: Bleri Production
Hair&Make Up: Tafa Fashion
Styling: Shema Sahiti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store