Banner

Banner

Titulli Leonora Poloska - I Need Your Love
Ndëgjuar 63,083
Shkarkuar 298
Pëlqyer 175
Publikuar 30/06/2013

Informatat e këngës
Music by: CekicBeatz
Melodi & Lyrics: Vig Poppa
Rec. & Mix.: RedBox Entertainment

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store