Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Ti kam fale
Ndëgjuar 712,016
Shkarkuar 410
Pëlqyer 1,584
Publikuar 16/06/2013

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - T'i kam fale -
Text: Arsim Bunjaku, Produced by: Ilir A. Tolaj
Hair & Make up: Fjolla & Sebi, Styling: Llalloshi Couture

(c) EMFcreative

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store