Titulli Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le nane
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 1,169
Pëlqyer 0
Publikuar 05/10/2022

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store