Banner

Banner

Titulli Adriatik Asllani - sdua te jem i tjeter kuj
Ndëgjuar 568
Shkarkuar 441
Pëlqyer 2
Publikuar 17/01/2015

Informatat e këngës
Official Facebook
https://www.facebook.com/produksionimuzikor.evropaturist?fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store