Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Le tfolin
Ndëgjuar 431,412
Shkarkuar 64
Pëlqyer 701
Publikuar 26/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi - Le t'folin -

Music: Dj Nardi, Text: Toni & Xhinxha ( Rock City ): hair & make up: Fjolla & Sebi,
Styling: Llalloshi Couture
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store