Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Para valles
Ndëgjuar 11,679
Shkarkuar 24
Pëlqyer 16
Publikuar 12/06/2013

Loading...
Informatat e këngës
Publishing : FrameProductione
Video by Besir Arsllani & Afrim Ramadani
All Rights Reserved (P) & (C) FrameProductione
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store