Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi - Hija e Askujt
Ndëgjuar 427,147
Shkarkuar 542
Pëlqyer 799
Publikuar 26/05/2012

Informatat e këngës
URBAN Graphics pres. Ganimete Abazi - Hija e askujt
http://www.facebook.com/URBANGraphics.official

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store