Banner

Banner

Titulli Adnan Kryeziu - Lamtumir Prizereni Im
Ndëgjuar 102
Shkarkuar 256
Pëlqyer 1
Publikuar 23/12/2013

Informatat e këngës
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store