Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Keng Per Halim Ametaj
Ndëgjuar 834,324
Shkarkuar 360
Pëlqyer 1,695
Publikuar 02/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Video : Mproduction
Text & Muz :Skender Doshlani
Ork : Burim Krasniqi (ethnomusic)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store