Banner

Banner

Titulli Nazmie Morina - Kujtimet
Ndëgjuar 5,139
Shkarkuar 28
Pëlqyer 39
Publikuar 07/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Music & Orchestration: Street57 Production
Photographer: © Hanife Hoxha Amzai
Lyrics: Adelina Morina
Download: https://soundcloud.com/klajd-2004/nazmie-morina-kujtimet


A ishte enderr apo realitet, a ishte genjeshter apo e vertete?!

Por e gjithe kjo mu be e kaluar ne jete, nje dyshim ne mua ende me ka mbet.

Largohuni te gjithe dua te jem vet, me kujtimet dhe dhimbjen qe ne zemer me kane mbet;
As lotet as dhimbja jo nuk me mungojne, disa kujtime si tinguj po jehojne.

Un po humbem neper kohe, kthehem prapa pas vrapoj, ti me mban ne jete, tmesohem pa ty harroj....
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store