Banner

Banner

Titulli Shqipe Kryeziu - Dul lulija te bunari
Ndëgjuar 805
Shkarkuar 633
Pëlqyer 4
Publikuar 10/12/2013

Informatat e këngës
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store