Banner

Banner

Titulli Teuta Selimi - Sille sille qiko at mindil
Ndëgjuar 3,923
Shkarkuar 146
Pëlqyer 8
Publikuar 09/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Unikkatil Kuq E Zi Klepto
Unikkatil A Nive
Unikkatil Do
Noizy - Cunat e Nates (OFFICIAL VIDEO)
Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)
Noizy - Cunat e Nates (OFFICIAL VIDEO)
Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)
Gutti ft. Eli-G ft. Lejtoni - Jetimi (Official Video HD)
Irena Dedvukaj - Se te dua 2013
Nikolle Nikprelaj - O flamuri kuq e zi 2013
Turbo Tallava Album 2013
Xheki - Bonu fer 2013
Hasan Qetaj - Per Ramushin 2013
Musli Musliu - Jo Skam zemer met mallku [2013]
Anduena Tahiri - I kam krejt 2013
Burak Fama - Live Album 2013
Genta Ismajli - E Kam Provuar 2013
HITE FOLKLORIKE - PJESA E DYT - 2013
HITE FOLKLORIKE - PJESA E PAR - 2013
HUMOR SHQIP - DRENI NE SHEKULLIN E PAVARSIS - 2013
FILM SHQIP - FJALA E FUNDIT - 2013
SERIALI VENDOR - EGJELI PJESA E PAR - 2013
HUMOR SHQIP - GEZUAR ME MA TE MIRET - 2013
HUMOR SHQIP - GEZUAR ME G5 PJESA E PAR DHE PJESA E DYT - 2O13
HUMOR SHQIP - CIMA DREQI NE QEVERI CIMA TE TEZJA DHE CIMA RRASJA VLLAUT NE GJERMANI -2O13
HUMOR SHQIP - GEZUAR ME TUPAN PJESA E PAR DHE PJESA E DYT - 2O13
HUMOR SHQIP - GZUAR ME QUMILIN DHE UKEN DY PJES - 2013
HUMOR SHQIP - GZUAR ME ZYREN PJESA E PAR DHE PJESA E DYT - 2013
HUMOR SHQIP - GZUAR ME LECIN PJESA E PAR DHE PJESA E DYT - 2013
HUMOR SHQIP - MACAT E LARME PJESA E PAR DHE PJESA E DYT -2013
Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)
Kusha - Dashuri e Fshehur 2012
Lyric Master - Ajo Osht Vetem 2013 (OfficiaL Video)
Bimi - Nese te them ty te dua
Yll Limani - Lart mbi yje
Barooti - Kush o ma
DREN KURUMLIA.MP4
Valle Dasmash
Gold AG - Mashtrimi (21.12.2012)
Vjollca Haxhiu dhe Meda - Nga Dashnia Skem Shpetim
Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5
Ermal Fejzullahu - Ta Ha Zemren 2013
Meda - Edhe Nje Her 2013
Sabri Fejzullahu - Naten e Mir
Sabri Fejzullahu - Nje Dashni
Sef Duraj - Nuk u mesove
Cima Dreni Hasani Dhe Fiza - Ai Ndash Me Pshtue
Feston Diaspora
Viola - Ty Te Dua
Enis Bytyqi
Gezuar Me Lalushin 2013
Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1 2013
Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, Seldi, Genta dhe Lori 2013
Ylli Demaj - Nese sme do
Zanfina Ismaili
Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet
Smail Puraj - Party
Smail Puraj dhe Viola - Potpuri
Xheki - Moll e kafshuar
Teuta Selimi - Sille sille qiko at mindil
Lalushi - Kredia
Rovena Stefa - Leylim Ley ]
Big Bossidy Ft. 2Ton - Yes
BimBimma - Qe pse jom i qart
Beatrix Ramosaj - Dilema 2013
Motrat Mustafa - Vajze kosove jam 2013
Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)
Red Bloody - U Fejove
Elita 5 - Degjo
Petro-G ft Kusha ft Ton Tonny & Real K - Rehat Hot 2012
Petro-G ft. Mergim & Dr.Nice - Qik e Lazdrume 2012 Full HD
DREN KURUMLIA.MP4
2po2 - Qielli im
Lyric Master - Femen Pa Ndjenja 2012
Rita Ora Feat. J. Cole - Love And War
ADELINA TAHIRI & ELGIT DODA - KUJTIM
Lule Bajra - Kisha dasht
Vjollca Buqaj - Djali i Dades
Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi - Kendojm per gra 2012
Fidaim Gashi - Live Album 2012
Flamur Terziu - E pa bes 2012
Granit Ahmeti - Diva jem 2012
Greta Zani - Potpuri Album 2012
Hite verore Album 2012
Adelina Tahiri ft Elgit Doda - Mjaft
Rruk1 - Falma Naten 2012
Barooti - 15 Korrik 2012
Donika Bujupi - Ju Dua 2012
Rita Ora Feat. J. Cole - Love And War
ADELINA TAHIRI & ELGIT DODA - KUJTIM
Lule Bajra - Kisha dasht
Vjollca Buqaj - Djali i Dades
Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi - Kendojm per gra 2012
Fidaim Gashi - Live Album 2012
Valle Dasmash
Gold AG - Mashtrimi (21.12.2012)
Vjollca Haxhiu dhe Meda - Nga Dashnia Skem Shpetim
Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5
Ermal Fejzullahu - Ta Ha Zemren 2013
Meda - Edhe Nje Her 2013
Sabri Fejzullahu - Naten e Mir
Sabri Fejzullahu - Nje Dashni
Sef Duraj - Nuk u mesove
Cima Dreni Hasani Dhe Fiza - Ai Ndash Me Pshtue
Feston Diaspora
Viola - Ty Te Dua
Enis Bytyqi
Gezuar Me Lalushin 2013
Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1 2013
Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, Seldi, Genta dhe Lori 2013
Ylli Demaj - Nese sme do
Zanfina Ismaili
Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet
Smail Puraj - Party
Smail Puraj dhe Viola - Potpuri
Xheki - Moll e kafshuar
Teuta Selimi - Sille sille qiko at mindil
Lalushi - Kredia
Rovena Stefa - Leylim Ley ]
Big Bossidy Ft. 2Ton - Yes
BimBimma - Qe pse jom i qart
Beatrix Ramosaj - Dilema 2013
Motrat Mustafa - Vajze kosove jam 2013
Noizy - 100 Vjet Shtet (Prod. by A-Boom & DurimKid)
Red Bloody - U Fejove
Elita 5 - Degjo
Petro-G ft Kusha ft Ton Tonny & Real K - Rehat Hot 2012
Petro-G ft. Mergim & Dr.Nice - Qik e Lazdrume 2012 Full HD
DREN KURUMLIA.MP4
2po2 - Qielli im
Lyric Master - Femen Pa Ndjenja 2012
Barooti - 15 Korrik 2012
Donika Bujupi - Ju Dua 2012
Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika 2012
Vaxi dhe Nexhat Jaha - Me rendsi me kan shqiptare 2012
Visar Osmani - Sa kujtime Album 2012
Ardian Bujupi - Im Feeling Good 2012
Korab Jetishi - Boll e mir Album Live 2012
Linda Shabani - Zemer vajto ti Live 201
Flori - Me Zemer Me kualitet 2012
Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR ( Official Video )
Lyric Master - I Merzitur
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store