Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Sjam si ti
Ndëgjuar 49,975
Shkarkuar 384
Pëlqyer 149
Publikuar 12/12/2013

Informatat e këngës
Edona LLalloshi - Sjam si ti -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store