Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Dasma e Pollogut
Ndëgjuar 363,036
Shkarkuar 783
Pëlqyer 292
Publikuar 22/06/2014

Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music
Muzika; Virusi,-Teksti:Milaim Islami,
Video: Bleri Production,-Producent:Vizioni&Libonia,
Hair&Make Up:TAFA Fashion,-Styling:Shema Sahiti Fashion Desinger.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store