Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Kthehu
Ndëgjuar 818,861
Shkarkuar 729
Pëlqyer 1,749
Publikuar 08/02/2014

Informatat e këngës
Publisher: ONAIR.
Teksti:Milaim Islami,Muzika:VIRUSI,Video :Bleri Production.
Hair&Make Up:TAFA Fashion, Styling:Shema Sahiti Fashion Designer.
Facebook: https://www.facebook.com/AferditaDemakuOfficial
.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store