Banner

Banner

Titulli Duli - Jeta ime
Ndëgjuar 360,446
Shkarkuar 87
Pëlqyer 1,148
Publikuar 18/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Duli on Social Media:

Istagram:https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
https://twitter.com/DuliShow
https://plus.google.com/u/0/+DuliOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store