Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Queen
Ndëgjuar 1,617,736
Shkarkuar 740
Pëlqyer 4,786
Publikuar 20/08/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Music : Kico & Torch
Video : Emf Creative
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store