Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli Edona Llalloshi - Kolazh
Ndëgjuar 1,183,381
Shkarkuar 176
Pëlqyer 1,593
Publikuar 01/01/2014

Loading...
Informatat e këngës
Edona Llalloshi & Genta Ismajli - Potpuri -
00:00 - 01:42 - TumanKuqe,
01:42 - 03:57 Borxhi i dashurise,
03:57 - 06:18 Kush po te pelqen
06:18 - 09:07 Dite per Dite,
09:07 - 10:54 Si ty nuk ka,
10:54 - 12:44 Mpuq,
12:44 - 15:08 Sa ilaçe
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store