Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Ma ngat
Ndëgjuar 2,689,794
Shkarkuar 170
Pëlqyer 6,670
Publikuar 07/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store