Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Vajza e kojshise
Ndëgjuar 840,195
Shkarkuar 123
Pëlqyer 2,285
Publikuar 05/04/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store