Banner

Banner

Titulli Loni Gashi ft Stresi - Crazy and Wild
Ndëgjuar 833,007
Shkarkuar 870
Pëlqyer 3,548
Publikuar 26/04/2014

Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50

Music video by Loni Gashi performing "Crazy n Wild" featuring Stresi.

Publishing: © 2014 Elephant
Music: Nurteel, Loni Gashi
Lyrics: Loni Gashi, Stresi
Produced by: Nurteel (Elephant)
Video: ASHA
Directed by: Alban Zogiani

Elephant Official website: http://www.Elephant-Official.com

Elephant Official Twitter: http://www.Twitter.com/Elephant_KS

Elephant Official Facebook: http://www.Facebook.com/OfficialElephant

Important Note: For new videos from Dhurata and Elephant subsribe now to www.Youtube.com/DhurataElephant

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store