Banner

Banner

Titulli Shemi Korabi Ermali Ylli - Jakup Ferri
Ndëgjuar 86,177
Shkarkuar 121
Pëlqyer 216
Publikuar 05/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
"Jakup Ferri", music video performed by Korab Shaqiri feat Ermal Fejzullahu, Shemi Iliret & Yll Limani.

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial


(C) Korab Shaqiri, 2014
#JakupFerri
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store