Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Heroit Vetim Shala
Ndëgjuar 144,946
Shkarkuar 147
Pëlqyer 325
Publikuar 26/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Music- Naim Gjoshi
orkestrim-Burim Krasniqi (Ethnomusic)
Video : Mproduction
style by LK (TABJA SPOSA PRISHTINE) https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK?ref=hl
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store