Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Jetim Jam
Ndëgjuar 183,056
Shkarkuar 923
Pëlqyer 943
Publikuar 19/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
© All Rights valtonmusic
http://www.facebook.com/valtonmusic

Falënminderoj Familjen Hajra
Free Download Quality:
https://soundcloud.com/valton/valton-krasniqi-jetim-jam
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store