Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Nuk behet mire
Ndëgjuar 522,391
Shkarkuar 152
Pëlqyer 1,221
Publikuar 19/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store