Banner

Banner

Titulli Blero ft Shkurta Gashi - 5
Ndëgjuar 28,357,850
Shkarkuar 3,906
Pëlqyer 58,513
Publikuar 15/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Onima Media - https://goo.gl/yddi50

Buy it on iTunes:
http://itunes.apple.com/album/id1273486986?ls=1&app=itunesBlero ft Shkurta Gashi. "5"
Muzika: Elephant&WorldStudios & Astrit Stafaj
Teksti : Fatmir Muja,Chipsi, Blero
( remake) song from
Dudu Aharon - Ima Yekara-

Video: Imagine Films
https://www.facebook.com/Imaginefilmsllc
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store