Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Duhet
Ndëgjuar 522,634
Shkarkuar 629
Pëlqyer 1,835
Publikuar 11/07/2015

Informatat e këngës
Edona - Duhet
Premier Songs: www.premiersongs.com/shkarko
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1439940577?ls=1&app=itunes
Apple Music: http://itunes.apple.com/album/id/1439940577

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store