Banner

Banner

Titulli Ermal Fejzullahu - Falma Zemren
Ndëgjuar 6,715,772
Shkarkuar 93
Pëlqyer 18,073
Publikuar 30/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Lumi B & BigBang
Music: BigBang
Video: FAB3 Productions
Camera: Agron Berisha
Assistant Cameraman: Veton Bujupi
Artistic Director: Jehona Sopi & Tina
Styling: Tina
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store