Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Syn syn
Ndëgjuar 3,527,864
Shkarkuar 1,331
Pëlqyer 10,797
Publikuar 06/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music & Produced by : Cricket Muic
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store