Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli ft 2TON - A Je Gati
Ndëgjuar 2,576,720
Shkarkuar 244
Pëlqyer 7,467
Publikuar 06/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli – A Je Gati ft. 2TON (Lyrics Video)

Buy A Je Gati on iTunes: http://smarturl.it/iTunesAjeGati
Buy A Je Gati on Amazon: http://smarturl.it/AmazonAjeGati
Buy A Je Gati on Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayAjeGati
Listen A Je Gati on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyAjeGati
Listen A Je Gati on Deezer: http://smarturl.it/DeezerAjeGati
Listen A Je Gati on TIDAL: http://smarturl.it/TidalAjeGati


Produced by: Zzap & Chriss, Lyrics: BimBimma & 2Ton, Manager: Trejat, CD: Arboni, Animations: DaNeel Avdiu,

Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#AJeGati #GentaIsmajli #2TON

Lyrics:

REF:
Baby, baby, baby a je gati?
Baby, baby, baby unë jom gati
Baby, baby, baby t'ka ardh vakti
Baby, baby ty nuk t'vjen mo rasti
Baby, baby pritëm unë jom gati
Baby, baby, baby t’ka ardh vakti
Baby, baby nëse nuk je gati
Baby, baby ty nuk t'vjen mo rasti

1.
Ej ej baby boy rastin tjetër nuk e ki
Ej ej rri ku je s'du me ditë që ke livrit
Bon mirë me prit, veq sa s'kom mrri
Im a get it baby, get it get it for tonight
Se du për lekë, se lekë boj vet
E du se m'don ma shumë se sa vetën e vet
M'jep rrespekt, e m’flet me fakte
E n'fund gjithe shkoj te aj, pse mos mu kon gati?

REF:

RAP: 2TON
Une gati jom edhe kom me kanë për ty sa herë t'dush ti
Ku kena me shku une kom me ardh kudo që t'um thush ti
Na e bajm dimrin verë mes neve dyve nuk ka tjerë
Kena met veq une edhe ti gjithë e bajm si t'parën herë
Une po të pres ty kur vjen, a vjen ti në t'njejtin ven
A shkojna si gjithmonë a rrina n'banesën tem
Une nuk menoj as ti s'menon mem zavendsu me dikon
Oferta ka do që shkon, ka do që shkon (yeah)
Tik tak tik tak sekondat tash jam tu i njeh
Ti m'ndjen e di ama edhe une jom tut ndje
Une jom tash gati amo edhe ti gati je
E për ty sa herë të vyn baby une jom gati

REF

2.
Nuk besoj që najherë e lshoj se për mu ai është më i miri n'botë
Nuk besoj që najherë e kisha lshu, jo jo jo nuk besoj

REF 1X
Baby, baby, baby a je gati?
Baby, baby, baby unë jom gati
Baby, baby, baby t'ka ardh vakti
Baby, baby ty nuk t'vjen mo rasti
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store