Banner

Banner

Titulli Ram Gashi - Femrat modeste
Ndëgjuar 5,206
Shkarkuar 32
Pëlqyer 40
Publikuar 19/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Muzika: Armand Mustafa
Teksti: Ramadan Vershevci
Video Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store