Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - O Zambaki i Bardh
Ndëgjuar 133,193
Shkarkuar 393
Pëlqyer 170
Publikuar 05/12/2015

Informatat e këngës
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Produksioni XIMI

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store