Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Sheshi
Ndëgjuar 111,496
Shkarkuar 388
Pëlqyer 435
Publikuar 29/11/2015

Informatat e këngës
Shkurte Fejza - Sheshi

Producent: Hajrush Behluli
Teksti dhe muzika: Naim Gjoshi
Aranzhimi: Xhevdet Gashi
Video: Imagine Films
Official Fanpage: https://www.facebook.com/ShkurteFejzaZyrtare


Publisher: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork

All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store