Banner

Banner

Titulli Shpati ft Rovena ft Mergimi - Fati im ishe ti
Ndëgjuar 1,772,434
Shkarkuar 685
Pëlqyer 2,318
Publikuar 05/12/2015

Informatat e këngës
Gezuar 2016 Playlista: http://smarturl.it/Gezuar2016

Produced by: Vizioni&Libonia
Teksti dhe muzika : Rovena Stefa
Orkestroi : Rahman Kryeziu
Video : Mproduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store