Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Kujtimi i Dashurise
Ndëgjuar 131,058
Shkarkuar 722
Pëlqyer 536
Publikuar 24/12/2015

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/valtonmusic

Kritikat dhe Sygjerimet jan të mir se ardhura, ky videoklip u realizuar me Iphone 6s Plus.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store