Banner

Banner

Titulli 2TON - Ta fali jeten
Ndëgjuar 18,147,083
Shkarkuar 5,850
Pëlqyer 61,306
Publikuar 05/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Pjesa e refrenit eshte marre nga nje pjes e kenges "Krejt ti fala" e cila eshte bashkpunim me Labinot Tahirin.

Music: 2TON
Lyrics: 2TON
Video: Fisnik Avdiu
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store