Banner

Banner

Titulli Noli ft B-Genius - Zemren a ma fal
Ndëgjuar 284,686
Shkarkuar 695
Pëlqyer 1,726
Publikuar 31/01/2016

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store