Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina - Gangsta
Ndëgjuar 1,588,749
Shkarkuar 1,039
Pëlqyer 5,421
Publikuar 01/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music by CRICKET
Lyrics: Elinel
Hook Simbol
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store