Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - MIA
Ndëgjuar 3,620,264
Shkarkuar 92
Pëlqyer 13,374
Publikuar 01/06/2016

Loading...
Informatat e këngës
Robert Berisha - MIA (Official Video)

iTunes: http://smarturl.it/iTunesMIA
Amazon: http://smarturl.it/AmazonMIA
Google Play: http://smarturl.it/GooglePlayMIA
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyMIA
Deezer: http://smarturl.it/DeezerMIA

**********

[LYRICS]

Nuk o rege as hip hop as tallava
Po osht Made in ALBANIAA
Osht Made in ALBANIA

Kuken e gjon beli holl
Kur po kcen si shqiponj
Gojen hapun pa ma len
a lelelele
Kudo qe je un do jem
Se ti je nzemren tem
Per kerkon hiq mos ta nin
Kalle Kalle Krejt

Mu domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Made in Albania

Femrat nbikini nplazh ka ulqini
Sa bukur kokan desh si ato nuk ka
Femrat nga shkupi kuku far trupi
Mnxoni belaja n'Tiran tu bo sefaaa
Dridhe mos tvjen marre
Se je vajz Shqiptare
Tregoj krejt botes bone si Albanooo
U kall krejt veni qfar race jemi
Tregoj krejt botes bone si Albanooo
kuken e gjon beli holl
Kur po kcen si shqiponj
Gojen hapun pa ma len
A lelelele
Kudo qe je un do jem
Se ti je nzemren tem
Per kerkon hiq mos ta nin
Kalle Kalle Krejt

Mu domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Made in Albania

Nuk o rege as hip hop as tallava
Po osht made in ALBANIA
Osht made in ALBANIA

Kuken e gjon beli holl
Kur po kcen si shqiponj
Gojen hapun pa ma len
A lelelele
Kudo qe je un do jem
Se ti je nzemren tem
Per kerkon hiq mos ta nin
Kalle Kalle Krejt

Mu domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Domlla do mem ra
Made in Albania


(C) Bzzz Entertainment

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv

Music: Ionut Cercel
Video by: Entermedia
Text: Gjiko
Produced: Massive Production
Vocal Recording: Darko Dimitrov
Saxophone: Astrit Osmani


(C) Robert Berisha 2016
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store