Banner

Banner

Titulli Young Zerka ft Ronela Hajati - Syn i jemi
Ndëgjuar 26,892,620
Shkarkuar 3,153
Pëlqyer 79,152
Publikuar 03/08/2016

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

REDBOX Entertainment
Music & Arrangement: BIG BANG
Lyrics & Melody: Ronela Hajati & Young Zerka
Video: PRO Video

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store