Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Diamant
Ndëgjuar 5,289,313
Shkarkuar 1,478
Pëlqyer 11,940
Publikuar 13/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Music: Alfred Sula
Arrangement: Alfred Sula
Lyrics: MUMA
Production by: AS Recording Studio
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store