Banner

Banner

Titulli Elda Berisha - Cunat e Shqiperise
Ndëgjuar 1,544,612
Shkarkuar 161
Pëlqyer 2,341
Publikuar 18/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music: Edi Balili
Lyrics: Armand Trebicka
Orchestration: Edi Balili
Mixed and Mastered by Endri Kasmi & Kujtim Balili at “MUZA” Music Acedemy, Tirana - Albania

Lyrics

Strofa I

Sonte diskoteka
Na ka mbledh per qef
Cunat e Shqipnise
Sot jane tu e djeg

Nuk e kupton fare
Sa shpejt kalojne oret
Cilet jane te paret
Keta djemte Tropojes

Refreni

K’shtu po na pelqeka
Ndizet diskoteka
Mbushe goten full
Vodka me red bull

Strofa II

Jane cuna Shijaku
Vlore dhe Tirone
Do ta djegim fare
Diskoteken sonte

Po kercejme me ritem
Muzika nuk ndalet
Boni qef se jeta
Vec nji here na falet
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store