Titulli Gazmend Rama - Gazi - Nuk do ta jep divorcin
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 62
Pëlqyer 0
Publikuar 06/03/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store