Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi ft Dritero Shaqiri - Nga Prishtina ne Janine
Ndëgjuar 326,212
Shkarkuar 1,237
Pëlqyer 485
Publikuar 17/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
****Programi Festiv Labia Gëzuar 2017****
Të gjitha të drejtat audio dhe video janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Buy on :
iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/id1190055696?app=itunes
Amazon : https://www.amazon.com/dp/B01N2XZ4LB/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1482865605&sr=8-6&keywords=produksioni+labia
Listen:
Deezer: http://www.deezer.com/album/14939165
Spotify: http://open.spotify.com/album/3eGTMFmAJdUtl7FLtjSgLb

https://web.facebook.com/labiaofficial

info :
email:[email protected]
+38649399999
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store