Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi ft Dritero Shaqiri - Nga Prishtina ne Janine
Ndëgjuar 331,881
Shkarkuar 67
Pëlqyer 497
Publikuar 17/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
****Programi Festiv Labia Gëzuar 2017****
Të gjitha të drejtat audio dhe video janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Buy on :
iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/id1190055696?app=itunes
Amazon : https://www.amazon.com/dp/B01N2XZ4LB/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1482865605&sr=8-6&keywords=produksioni+labia
Listen:
Deezer: http://www.deezer.com/album/14939165
Spotify: http://open.spotify.com/album/3eGTMFmAJdUtl7FLtjSgLb

https://web.facebook.com/labiaofficial

info :
email:[email protected]
+38649399999
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store