Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Loti i varferise
Ndëgjuar 144,632
Shkarkuar 54
Pëlqyer 525
Publikuar 29/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Teksti dhe muzika: Fatmir Muja
Orekstroi: Nexhat Mujovi - Virusi
http://fmproduction.al
https://web.facebook.com/fmproductional
Onima Media - https://goo.gl/yddi50
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store