Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Mahmut Ferati - Nji here vjen vera kah dera
Ndëgjuar 62,934
Shkarkuar 1,397
Pëlqyer 151
Publikuar 30/12/2016

Informatat e këngës
Teksti & Muzika: Fatmir Muja
Orekstrimi: Nexhat Mujovi - Virusi
http://fmproduction.al
https://web.facebook.com/fmproductional
Onima Media - https://goo.gl/yddi50

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store