Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Pa asnje dyshim
Ndëgjuar 1,599,793
Shkarkuar 1,566
Pëlqyer 5,869
Publikuar 06/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Song available on

Deezer: http://www.deezer.com/album/41176811
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/pa-asnje-dyshim-single/id1234011088
Spotify: https://open.spotify.com/album/0x0fuo5yfueHrzXswF3wb5

Music by: Alfred Sula
Production by: AS Recording Studio
Lyrics: MUMA
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store