Banner

Banner

Titulli Luan Krasniqi - Xheloze
Ndëgjuar 69,697
Shkarkuar 191
Pëlqyer 285
Publikuar 04/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store