Banner

Banner

Titulli DULI - Dashnija e vjeter
Ndëgjuar 12,917,416
Shkarkuar 5,912
Pëlqyer 19,576
Publikuar 06/07/2017

Loading...
Informatat e këngës
Istagram:https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
https://twitter.com/DuliShow
https://plus.google.com/u/0/+DuliOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store